A Kiskunmajsa FC ma délután játszotta első hazai mérkőzését a tavaszi idényben. A kicsit sem közönségcsalogató időjárás ellenére sokaknak elvette a kedvét, alig kétmaroknyian látogattak ki a Sportpályára.

A meccs elég idény eleji volt, a Majsa nyomott, de igazi átütő erő nélkül. Bognár Bence gólja után ennek ellenére úgy nézett ki, sima győzelem lesz a vége.

A meccs majsai gólja:

(Az első kép a gól előtti támadáskor készült, a gólnál szinte azonos helyről lőtt a hálóba Bognár Bence, a második képen az a pillanat látható egy “kicsit” elmosódottan. A harmadik kép a gólban álló labda.)

Az első félidő vége előtt egy 20 méterről leadott középmagas és közepesen erős lövés a repülő majsai kapus kezei között jutott a hálóba, ami után a következő játékrészben már nem sikerült újítania a majsai csapatnak fölénye ellenére sem. A végeredmény: Kiskunmajsa – Kunszállás: 1 – 1.