Megnyerték itthoni mérkőzésüket a Kis Tigrisek, 26 – 22 arányban győzedelmeskedtek a Kunszentmárton ellen a férfi NB II. ifjúsági mérkőzésén.

A mérkőzés vége előtt 10 perccel úgy nézett ki, magabiztos győzelmet arat a Majsa, ám a 23-18-as vezetésből nem sikerült tovább lépni. A Kunszentmárton ekkor feljött 23-21-re, de utána megálltak. Mi több, egy 2 perces kiállításukat követően már 24 – 21-nél úgy tűnt, számukra itt véget ért a meccs, de egy eladott labda után a meginduló vendégjátékost csak visszarántani tudtuk, ami egyből pirosat és büntetőt ért. 24-22 után viszont már nem volt erő a vendégekben a felzárkózáshoz, sőt, a Kis Tigrisek dobtak még kettőt. Így alakult ki az izgalmas és eseménydús utolsó 10 perc után – kétperces, piros, bedobott, kihagyott hetesek, idő kérések – a végeredmény.